Grozs (0)
+371 26 24 68 68
header_icons
banner1 banner2 banner3

Meklē vannu ?

Meklējat vannu? Mēs Jums palīdzēsim.


Ja ikdiena ir nesteidzīga un ir laiks karstai procedūrai, tad vannai ir jābūt Jūsu izvēlei.Meklējot vannu noteikti jāizvērtē šadi kritēriji.


Izskats.
Vanna noteikti aizņems lielu daļu no Jūsu vannasistabas, tāpēc tās dizainam un izskatam ir liela nozīme. Noteikti pieskaņojiet pašu vannu pie pārējā vannasitabas dizaina, ja vannasistaba nav gaišos toņos, tad varat piemeklēt attiecīgas vannas krāsas paneļus vai arī tos noflīzējiet atttiecīgajā dizainā.


Forma.
Vispopulārākās ir taisnstūra vannas, jo pārsvarā visu vannasitabu izmēri ir nelieli un standarta, bet  ja vannasistaba ir plašāk vai Jums ir māja, tad eleganti izskatīsies brīvstāvoša vanna kuru varat noviet pie loga, vai vannasistabas vidū un tad jau apkārt ap to veidot pārējo interjeru.  Stūra vannas ir labs risinājums ja vannasistaba kvadrātveida, tad kompakti varat pārējā telpā izvietot parējo santehniku.


Praktiskums
Ja Jums ir bērni tad noteikti novērtēsiet vannas plašumu un formu, lai varet tos viegli peldināt un mazgāt . Romantisiem vakaramie arī būs piemērota divguļamā vanna, kurās var baudīt neaizmirstamus mirkļus.
Vannu sieniņas ir labs risinājums, kad Jūs savai vannai varet pievienot sieniņu un eleganti apvienot savā vannaistabā gan dušu, gan vannu.
 
Kvalitāte
Tā pat kā jebkura citai precei arī vannas izvēlē būtiska ir kvalitāte. Akrila vannas ir labs vidusceļs , kas ir labākās cenas un attiecības kvalitāte, ja līdzekļi neļauj iegādāties akmens masas vannu. Arī akria kvalitāte mēdz būt atšķirīga, bet nešaubieties, ka mūsu konsultanti vienmēr Jums ieteiks labāko risinājumu.
Ar vannu sortimentu varat iepazīties mūsu lapā
 
Ar cieņ www.santehnika1.lv
  

 

Iegūstiet labus piedāvājumus, atstājot savu e-pastu
vai skatīties ziņas
facebook

Visas tiesības rezervētas. Interneta veikals www.santehnika1.lv
Jebkuras www.santehnika1.lv informācijas pārpublicešana bez raktiskas atļaujas stingri aizliegta.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Salidzini KurPirkt gudriem