Grozs (0)
+371 26 24 68 68
header_icons
banner1 banner2 banner3

Kādu dušu izvēlēties!?

Kādu dušu izvēlēties !?

Cilvēki iedalās 2 kategorijās –tie kas mīl iet vannā un tie kam patīk veldzēties dušā. Ja esi tas,kas  priekšroku tod dušām, tad esi  ienācis pareizajā vietā. Īsumā izskaidrosim Tev kādas tās ir un kā iedalās, lai iegādājoties dušas kabīni Tavu izvēli padarītu daudz vieglāku.

Dušas un to veidi.

Mūsdienās ir sastopami daudz un dažādi tipi, ar paliktņiem un bez, stūra, apaļas ,brīvstāvošas . Moderni ir izvēlēties tikai dušas sienu, kas nosedz tikai no vienas vai vairākām pusēm un  liekas un grīdas . Plašu popularitāti arī dēļ pieņemamās cenas ir ieguvušas masāžas un tvaika kabīnes, kas ir aprīkotas ar dažādām masāžas sistēmām un pat radio patīkamākai dušas baudīšanai.

Izmēri.

Populārākie izmēri ir80x80 un 90x90, bet ņemot vērā, ka mūsdienu dzīvokļu projektos vannasistabām tiek atvēlēts ar vien vairāk vietas, tad plašu popularitāti arī ieņem dušas kabīnes ar izmēriem 90x120.

Durvju atvēršanas veidi

Lai gan liekas, ka durvīm nav nekādas nozīmes, tomēr tā nav.

Durvis mēdz būt bīdāmas,salokāmi bīdāmas, pagriežamās

Bīdāmās – ja izvēlaties šīs durvis, tad iekūsiet vieta ekonomiju savā vannaistabā, jo atvēršanās radiusa nav,līdzarto šis ir piemērots risinājums mazām vannas istabām.

Salokāmi bīdamās -  arī šis variants būs labs, ja Jūsu vannasistabā ir maz vietas un izvēloties šīs durvis ūdens notecēšanas risks ir pavisam mazs.

Pagriežamās- šis vienkārš atvēršanās mehānisms, kas veras uz ārpusi, izvēloties šo risinājumu jārēķinās ar to, ka atverot durvis uz āru ūdens notecešana iespējamība uz grīdas ie lielāka.

Pirkums

Lai arī iegādājoties jebkuru preci, gribas to aptaustīt un pārliecināties par preces kvalitāti, tomēr gribam Jūs iedrošināt veikt pirkumus pie mums www.santehnika1.lv  , jo mūsu konsultanti vienmēr ieteiks Jums labāko un izdevīgāko risinājumu.

Mūsu plāšo dušas kabīņu sortimentu varat apskatīt šeit.

Iegūstiet labus piedāvājumus, atstājot savu e-pastu
vai skatīties ziņas
facebook

Visas tiesības rezervētas. Interneta veikals www.santehnika1.lv
Jebkuras www.santehnika1.lv informācijas pārpublicešana bez raktiskas atļaujas stingri aizliegta.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Salidzini KurPirkt gudriem