Grozs (0)
+371 26 24 68 68
header_icons
banner1 banner2 banner3

Kas ir akmens masa?

Mūsdienās vannas ražo no dažādiem materiāliem, akrilla, čuguna, tērauda un akmens masas. Akmens masa ir viens pateicīgākajiem materiāliem, tāpēc mēgināsim tev izstāstīt sīkāk, kas tas par materiālu ir.

Akmens masa ir kompozītmateriāls, ko veido poliestera sveķi un pildviela – kvarcs un kalcija karbonāts. Poliestera krāsas slānis nodrošina īpašu krāsas toni un spīdumu.

Akmens masas vannu ražošanas tehnaloģiskais process sastāv no visu sastāvdaļu (dabīgās sastāvdaļas 80% un ķīmiskās saistvielas 20%) sajaukšanas vienā kopīgā šķidrā masā, kas pēc  ražošanas tehnaloģijas tiek ielieta vannas formā un, kad masa ir sacietējusi, tā tiek izņemta no  formas tālākai apstrādei. 14-20 mm bieza akmens masa sastāv no 80% no samalta marmora, kas vakumā miksēts sintētitiskajiem sveķiem. Siltumnoturības uzlabošanais ražošanas procesā akmens masai pievienotas mikroskopiskas ar gaisu pildītas lodītes.

 

Akmens masas vannas īpašības

Akmens masas vannu biezums ir 12-20 mm, kas nodrošina augstu situmizturību. Akmens masas slānis lieliski notur ūdens siltumu,  tas ātri uzņem siltumu un tā pat arī ilgi spēj to noturēt. 

Vienkārša uzstādīšana

Akmens masa ir viens no vieglāk uzstādāmajam vannām. Vannas uzstādīšanai nav nepieciešami nekādi paneļi un papildus stiprinājumi.Akmens masas vannas ir novietotas uz nerūsējoša alumīnija rāmja, kas nodrošina vieglu uzstādīšanu un lielisku vannas stabilitāti.

Skaņas izolācija

Akmens masu vannu biezums un uzbūve nodrošina augstu skaņas izolācijas pakāpi un tai nav nepieciešama papildus apstrāde.
Pildot vannu ar ūdeni tas praktiski nav dzirdams, tādējādi radot komforta sajūtu vannas istabā. Vannas īpašnieks bez liekiem uztraukumiem, ka ar vannas piepildīšanu varētu radīt diskomfortu sev un apkārtējiem, var sagatavoties kārtējai atpūtai savā akmens masas vannā.

Silta un gluda virsma

materiāls ir lielisks siltuma izolators, kas saskarē ar silto ūdeni kļūst patīkami silts. Zīdaini gludā virsmas apdare sniedz vannas lietotājam patiesu baudījumu. Turklāt vanna fascinē ar savu mirdzoši balto krāsu.

Videi draudzīgas - akmens masas materiāla ilgais kalpošanas laiks un klasiskais dizains nodrošina produktu videi draudzīgās īpašības un ilgstošu vērtības saglabāšanos. XonyxTM akmens masas vannu virsmu var lieliski atsvaidzināt, novēršot arī nelielus virsmas bojājumus. Tāpat vannu var atkārtoti izmantot jauna materiāla ražošanā.

 

Ieskaties, mums ir plašs akmens masas vannu sortiments

ar cieņu

santehnika1.lv

Iegūstiet labus piedāvājumus, atstājot savu e-pastu
vai skatīties ziņas
facebook

Visas tiesības rezervētas. Interneta veikals www.santehnika1.lv
Jebkuras www.santehnika1.lv informācijas pārpublicešana bez raktiskas atļaujas stingri aizliegta.
Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21%

Salidzini KurPirkt gudriem